Vyhledávání na internetových stránkách

Vítejte u společnosti Fernox

Společnost Fernox jako globální vůdce na trhu, důvěryhodná značka a průkopník ve svém oboru jediným výrobcem přípravků na úpravu vody, který se může pochlubit rozsáhlým střediskem výzkumu a vývoje.

Jeho inovační výrobky – vyvinuté a balené ekologicky zodpovědným způsobem – přispívají ke zvýšení energetické účinnosti a pomáhají tak podnikům i domácnostem snižovat uhlíkovou stopu.

Mezinárodní pokrytí
Dosah společnosti Fernox je skutečně globální díky pobočkám ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii, Belgii, Nizozemí, Španělsku, Maďarsku, Číně a USA. Společnost je dobře známa jako přední hráč v oblasti řešení úpravy vody, vybavení a zkoušení a je v pravidelném styku s předními odborníky na systémy topení, jakými jsou např. výrobci OEM, sdružení a vládní orgány. Společnost Fernox také spolupracuje s instalatéry systémů, techniky vytápění a domácími spotřebiteli.

Ať se o produkty a služby společnosti Fernox zajímáte z jakýchkoli důvodů, na této stránce najdete odpovědi na některé technické dotazy a informace o průkopnických inovacích společnosti.
Novinky
F1 Protector
Přípravek Fernox Protector F1 zajišťuje dlouhodobou ochranu domácích ústředních topení proti vnitřní korozi a tvorbě vodního kamene. Zabraňuje korozi všech kovů, které jsou v těchto systémech, tj. železných kovů, mědi a měděných slitin a hliníku.
Powerflow Flushing Machine Mark III
Výkonné, kyselinám odolné proplachovací čerpadlo je ideálním prostředkem k usnadnění práce při čištění kotlů a radiátorů, aniž by bylo nutné radiátory sundávat.
Ptacek